Můj příběh


Jmenuji se Sylvie a před pár lety ke mne přišlo jméno Aireen, jehož název jsem vepsala do své Harmonizující péče o ženy. 

Již několik let se věnuji práci s bylinnými produkty, aromaterapeutickými esencemi, terapeutickými ladičkami, poradenství a péči o pleť a líčení. 

Této mé milované práci a zálibě však předcházela práce na sobě - aktivně se věnuji 11 let Metodě RUŠ, cvičení Qi gong a jin józe. Účastnila jsem se mnoha léčivých seminářů Pavlíny Klemm, zvukových seminářů Damara, Síla zvuku, OM Healingů aj., přednášek tradiční čínské medicíny, aromaterapie a jiných zajímavých kurzů a setkání, které obohacují můj život a ukazují mi jeho krásu.U mne ve Studiu se můžete těšit na harmonizující a aromaterapeutickou kosmetickou péči.

Také mohu nabídnout bylinné produkty z Naší české země, Slovenska, ale i z Peru aj., kvalitní a účinnou eko drogerii, přírodní pěstící kosmetiku (tělovou, pleťovou, dekorativní), přírodní produkty pro naše nejmenší, přírodní vlasovou péči a rovněž ráda poradím s líčením k Vašemu typu osobnosti či na konkrétní příležitost.

Ráda Vás provedu jemnou ženskou kosm(et)ickou péčí, i po(h)ladím, posdílím, .... .

Rozkvetou vzájemně Naše životy, pokud se Naše cesty setkají ...

Těším se na každou z Vás, milé Ženy.

Vstupte do království své duše.

Sylvie